• 2020

  .
  Felaketlerin ardı arkasının kesilmemesiyle sanarsın leyla ile mecnun kavuşuyor.
  ... anne ben melankoli oldum
 • corona virüsü

  .
  Yıllardır izlediğimiz kıyamet senaryolu ve zombi istilalı Amerikan filmlerindeki gibi bir gündü bugün. Marketlere hücum edildi, dijital karaborsa anında baş gösterdi. 3-5 liralık makarna ve kolonyalar 50-100 liraya satılmaya başlandı internette. Metro marketten bir kare bu;
  corona virüsü

  Daha ilk günden böyle olduysa kalıcı ve yayılan bir durumda kaos ve paniği düşünemiyorum. Sanırım denzel washinghton’ın tanrı’nın kitabı filmindeki gibi olacak. Para değerini zamanla yitirecek takas usulüne dönecek her şey. Bir şişe limon kolonyasına karşı 3 adet dolu kalem pil. Bir şişe temiz içme suyuna karşılık bir bidon benzin ve harita gibi. Bu kaos ve saldırganlığın başka izahı yok çünkü. Paniği yaratan insanın kendisi.
  6 ... bolivya devlet radyosu
 • 12 monkeys

  .
  başrollerinde Aaron Stanford(Nikita), Amanda Schull(Pretty Little Liars) gibi oyuncuların yer aldığı filmden uyarlanan yeni dizi.
  ilk Bölüm Tarihi syfy'de 16 Ocak Cuma olarak kesinleşmiştir.

  12 monkeys

  not: şimdi bu dizi, twelve monkeys filminin dizi halidir. aynı başlığa taşınması gerektiğini düşünenler olabilir ama 12(twelve), filmde yazıyla dizide sayıyla ifade edilmiştir. o yüzden dizinin başlığı 12 monkeys olarak kalmalı.
  3 ... birakilmaktan yapilma bir adam
 • mustafa kemal atatürk

  .
  Orospu çocuklarına sağlam boru döşemiş yiğit.
  7 ... ulusalci kemalist
 • cepa

  .
  açılışından sonra 1 sene çalıştığım avm. o zaman çok popülerdi. şimdi her avm gibi bunun da balonu inceden inceden patladı.
  2 ... serdarsl06